Jak nakupovat

Vše o nákupu v našem obchůdku. Najdete zde slevový program, kolik stojí doprava i jak objednat zboží nebo jej vrátit.

 

REGISTRACE

Nakoupit můžete bez registrace. Doporučujeme se však registrovat abyste tak nepřišli o možnost sledování objednávky,  a možnost nevyplňovat všechny data při další objednávce. Největším benefitem je samozřejmě slevový program, kde již registrací získáváte 3%, tato sleva se dále navyšuje s objemem objednaného zboží. Při příští návštěvě již nemusíte nic složitě vyplňovat a stačí pouze zadat v levé horní části Vaše uživatelské jméno a heslo.

 

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Potřebujete poradit? Využijte naší linku 732 212 599 nebo email obchod@kaprmajestat.cz rádi Vám poradíme. Rybaření také milujeme.

 

JAK ZAPLATIT

Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby:
 

1. Dobírka

Platíte až při převzetí zboží.

 

2. Hotově na prodejně

Platbu za objednávku provedete při odběru zboží.

 

3. Převodem na účet 115-4075690227/0100 

Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky, které jste obdrželi po potvrzení objednání zboží.

 

4. Kartou

Platba online přes platební bránu.

 

5. Platba kryptoměnou Bitcoin

 

 

 

ZPŮSOB A CENA DORUČENÍ

 

Česká Pošta

 

Přepravní služba, která zboží doručí na poštu či k Vám domů. Pokud nebudete doma zastiženi, můžete si zboží vyzvednout na Vaší poště. Cena dopravy je 125 Kč s DPH a případná dobírka Vás vyjde na 29 Kč s DPH. Při objednávce nad 2000 Kč je poštovné ZDARMA.

 

 

PPL

 

Rychlá a spolehlivá doprava až k Vám do domu. Cena dopravy je 125 Kč s DPH a případná dobírka Vás vyjde na 29 Kč s DPH. Při objednávce nad 2000 Kč je poštovné ZDARMA.

 

 

 

JAK ZBOŽÍ VRÁTIT

 

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. O vrácení zboží nás informujte do 14 kalendářních dní a to formou emailu nebo dopisu. Obratem Vám zašleme potvrzení o přijetí. Všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání námi nabízený). Pro vrácení plateb použijeme stejný platební prostředek, který jste použil(a) pro provedení počáteční transakce, pokud jste výslovně neurčil(a) jinak.

 

 

JAK ZBOŽÍ REKLAMOVAT

 

Na zboží zakoupené v našem e-shopu máte dle zákona záruční dobu 24 měsíců – pokud není v přiloženém záručním listě uvedeno jinak. Zákonná záruční doba Vám začíná běžet dnem převzetí zboží a případně se prodlužuje o dobu, kdy je zboží v záruční opravně. O reklamaci nás informujte formou emailu na obchod@kaprmajestat.cz, zboží zašlete na adresu prodejny: Rybářské potřeby Kaprmajestát, Komenského 660, 561 51, Letohrad nebo jej k nám osobně přineste.

 

 

 

 

Děkujeme za vaši přízeň a přejeme Vám mnoho krásných chvil u vody  a v přírodě.

 

Váš Jindřich Pliska a tým KAPRMAJESTAT.CZ

 

 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím. VOP. Ochrana osobních údajů.